Skip to main content

Blog entry by Conrad Hamel

Як допомогти українській армії без грошей Розповідаємо про різні способи

Як допомогти українській армії без грошей Розповідаємо про різні способи

Як допомогти українській армії без грошей? Розповідаємо про різні способи

Україна вкотре показує світу, що ми єдині. Ми об’єднуємося і допомагаємо одне одному. Шкода, що приводом для цього є такі погані події, як напад сусідки-агресорки Росії.

Ми показуємо, що готові захищати нашу землю усіма способами, а військові вже восьмий рік поспіль оберігають наші кордони.

Нині українська армія потребує допомоги як ніколи.

Щоб у наших захисників залишався такий же сильний бойовий дух, треба їх підтримувати https://helpukrarmy.wordpress.com/.

Підтримка армії — це не обов’язково гроші. Можна допомогти їм різними іншими шляхами.

Маскувальна сітка

Найпростіший і найлегший спосіб допомогти солдатам — це зробити маскувальну сітку. Дізнатися потрібні розміри маскування та робити його. Це зовсім не важко. Я навіть сама брала участь у цьому процесі. Ми в школі робили таку сітку, коли було перше загострення бойових дій.

Процес тривалий, працювали майже тиждень. Але бажання допомогти та згуртованість колективу перетворила його на приємне заняття.

Також за подібним принципом можна робити маскувальні костюми “кікімори”.

Якщо ти не знаєш, як це робити і як організувати процес, тобі допоможе організація Маскувальна сітка руками волонтерів. Там ти зможеш знайти все необхідне, що тебе цікавить.

Переконаний, що хендмейд — це точно не твоє?

У такому разі можна пошукати вдома старі речі чи обрізки тканини, які тобі не потрібні, https://elearning.ims-schulungen.de/blog/index.php?entryid=500 й віддати волонтерам.

Адже часто у пошуках “сировини” для сіток їм доводиться звертатися до пошивних фабрик чи стокових магазинів.

Пам’ятаю, в школі ми теж збирали різні крупи та “закатки”. Можна уточнити у волонтерів, чи потрібне це, і допомогти у такий спосіб.

Акумулятори та зарядні пристрої

Нині все залежить від електроніки. Засоби зв’язку, освітлення, електричні плити для приготування їжі тощо.

Солдати теж залежать від електронних приладів. Наприклад, пристрої для нічного бачення. Вони працюють завдяки акумуляторам. Тож армія потребує їх.

Про це повідомив на свої сторінці у Facebook В. Столар

Ти можеш пожертвувати старі пальчикові акумулятори та зарядні пристрої для військових або ж купити кілька нових та передати їх до армійців. Здається, що це така дрібничка. Але саме такі дрібнички є дуже важливими. 

Тонер

Також волонтери збирають тонер. Це порох, lamu.aaims.edu.pk який дуже потрібен нашим військовим. Нещодавно менецат Вадим Столар повідомив, що йому вдалося викупити цієї речовини аж на 41,2 тис. грн. Два ящики тепер прямують до тих, хто захищає наші кордони.

єПідтримка для армії

Віднедавна “ковідну” тисячу можна пожертвувати у фонд Повернись живим. З першого дня дії цієї функції фонд зібрав близько 200 млн грн.

Також Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. 

  • Share

Reviews