Skip to main content

Blog entry by Sol Tanner

Baehr МЕТОДИ ЗНЯТТЯ ВТОМИ З НІГ

Baehr МЕТОДИ ЗНЯТТЯ ВТОМИ З НІГ

Baehr: МЕТОДИ ЗНЯТТЯ ВТОМИ З НІГ

Втома ніг може виникати з різних причин. Найбезпечніша форма — фізичне втомлення, яке виникає при незвичних для людини видах або обсягах фізичної активності. Воно проходить після якісного релаксу.

Аналогічні відчуття можуть виникати при носінні незручного взуття, наприклад, на високому каблуці. Підвищену втому також можуть провокувати невеликі фізичні навантаження при зайвій вазі, включаючи вагітність.

Причиною хронічної втоми часто стають патології: діабет, неврологічні розлади, міастенія, інтоксикація та судинні патології. Варикоз є найбільш поширеною медичною проблемою, яка викликає втому ніг.

У цьому випадку домашні методи зняття втоми ніг необхідно чергувати з лікувальними процедурами, нанесенням спеціальних гелів, а також за потреби використовувати протягом дня компресійний одяг.

САМОМАСАЖ

Масаж слід проводити долонями і пальцями рук. Основний напрямок рухів — знизу вгору. Є декілька базових рухів: розтирання, розминаючи, вижимання, легкі ударні рухи та вібрації. Освоївши їх, ви зможете прискорити відновлення м’язів шляхом їх розслаблення, активізації кровопостачання та лімфотоку.

На таку щоденну процедуру потрібно не більше 15 хвилин. Найкраще виконувати процедуру з використанням спеціальних масел. При наявності варикозу слід узгоджувати схему масажу з особистим лікарем.

РОЗСЛАБЛЯЮЧІ ВПРАВИ

Для зняття втоми ніг ви можете використовувати прості вправи. Можна походити на носочках, а потім на п’ятах. Після цього виконувати кругові рухи стопою. Слід регулярно розтягувати м’язові волокна. Для цього витягніть ноги вперед, візьміться за пальці руками і потягніть їх до себе. Знаходьтеся в такому положенні не менше тридцяти секунд.

Після цього закиньте ноги на стіну, щоб забезпечити відтік крові, і відпочивайте в такому положенні кілька хвилин.

Введіть в режим дня легку ранкову розминку безпосередньо після прокидання прямо в ліжку. Лежачи на спині, підніміть прямі ноги вгору, помахайте ними в різні сторони з невеликою амплітудою. В цьому ж положенні можна робити добре відомі всім “ножиці” і “велосипед”. Закінчити невелику розминку можна “берізкою”, яку краще виконувати вже на твердій поверхні, https://moodle.spice-training.com/blog/index.php?entryid=89179 поклавши килимок.

ВАННОЧКИ ДЛЯ НІГ

Доповненням до вправ і самомасажу ніг є вечірні ванночки. Це найпростіший і менш енергомісткий спосіб розслабитися.

Для цього потрібно в одному горщику налити прохолодну воду, а в іншому — помірно гарячу. Занурюйте ноги то в одну, digital.alinnco.edu.mx то в іншу посудину приблизно на 20 секунд у кожну. Процедура розпочинається з теплої води і закінчується прохолодною. Тривалість — 5–10 хвилин.

У лінійці продукції Baehr  https://65672f403a4ae.site123.me/ ви знайдете гелі та креми з мелісою, каштаном кінським, екстрактом абрикоса, які зроблять цю процедуру ще приємнішою і корисною для ніг.

SPA-ПРОЦЕДУРИ

В цьому ж ряду розташовані різні види SPA. Популярний зараз SPA-педикюр забезпечить релакс для ніг. Під час цієї процедури, крім обробки нігтів, будуть зроблені пілінг, маска, jobreadyskills.com масаж стоп, після чого буде нанесений крем для живлення і зволоження шкіри. Таким чином, це не тільки хороший відпочинок для ніг, але й відмінний спосіб розслабитися.

ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

Які ще засоби можна використовувати при втомі ніг? Компанія Baehr пропонує композиції для догляду за ногами, які особливо ефективні при перших ознаках варикозу чи набряку.

Бальзам з алое вера для ніг з активними компонентами у вигляді екстракту алое вера, ментолу, пантенолу, гамамеліса, масла горіха макадамії, календули і гліцерину.

Для вечірньої ванночки можна використовувати фруктовий склад з екстрактом абрикоса Welness Fusbad Soft Apricot. Розчинений у теплій воді, він включає в себе екстракт абрикоса, пантенол, аскорбінову кислоту.

Для догляду за шкірою ніг можна використовувати пілінг “Свіжий початок”. Для відлущування і тонізування шкіри він містить сіль Мертвого моря, оливкова олія, масло ши, масло жожоба, насіння вечірньої примули, екстракт мигдалю, соняшника і персика.

  • Share

Reviews